KONKURRENCER

10.01.15

Neutron giveaway

IMG_3466IMG_3472

Jeg har været så heldig, at få lov til og afprøve en af de nye ophæng til mobiler og tablets fra Neutrons, og endnu federe er at jeg også må udlodde et ophæng til én af jer stalkere derude. Ophænget består af en magnet som sættes op på væggen, i bilen, på arbejdet, ved toilettet, eller hvor fanden man nu skulle have brug for det. Herefter klistrer man en lille magnet bagpå sin telefon, så den kan hænges op. Pisse smart. Som I kan se har jeg valgt at sætte min op over natbordet, for jeg bruger nemlig min mobil som vækkeur og den ligger altid under hovedpuden, så det er bare pisse smart at den nu kan hænge der og lade op. Den kunne f.eks. også bruges i bilen, når man bruger sin GPS, eller i køkkenet hvor man læser opskrifter så den ikke bliver fedtet af at ligge på bordet. Det eneste I skal gøre for at deltage i konkurrencen er 3 hurtige trin, og hvis I vil lære mere om Neutrons kan I kigge forbi deres hjemmeside lige her. Konkurrencen slutter søndag d. 18. januar kl. 12, og vinderen kontaktes direkte på mail.
Konkurrencekrav:
Følg bloggen på Facebook lige her
Følg Neutons på Facebook lige her
Skriv en kommentar til indlægget med navn og mail

← Ældre indlæg

Nyere indlæg →

Kommentarer

  1. Martine Sohn

    Det er smart! Min er også under puden.. Det der er en bedre idé!
    Martine Sohn
    Martinesohn@gmail.com

  2. Pia Nielsen

    Ej hvor er den lækker.
    Ville passe skide godt i mit nye køkken!

  3. sofie

    Krydser fingre
    Sofie

  4. Nikolaj Kronbær

    Den Er total lækker og den er ikk til at se 🙂

  5. Nana Hedemann

    ihj fantastisk 🙂
    Nana Hedemann
    Nanahedemannhansen@gmail.com

  6. Sabrina dantoft

    Åhhh kunne være rart med sådan en ophænger til mobilen i stedet for den lå under hovedpuden !

  7. Sabrina dantoft

    Brina15@live.dk
    Sabrina Dantoft

  8. Maria Jeppesen

    Maria Jeppesen
    Maria_jeppesen@hotmail.com

  9. Camilla Hestbek Laugesen

    Camilla Hestbek Laugesen

    Camilla-h-l@hotmail.com

  10. pia sroka

    Det er bare så smart,deltager.
    piastulle@hotmail.com

  11. Anne Jensen

    MÅ eje!!
    Anne Breson Jensen
    Annebresonjensen@msn.com

  12. gry hansen

    Gry hansen. Gry_h4nsen@live.dk

  13. Johanne Tange Andersen

    Johanne Tange Andersen
    joe-joe-ta@hotmail.com 😀

  14. Anna Linnet

    Anna Linnet

    anna.linnet@hotmail.com

  15. Fan vad smart grej, jag är med!

  16. Frederikke

    Frederikke Gravers
    Frederikke.gravers@gmail.com

  17. Amanda Falkenberg

    Amanda Falkenberg
    amandafalkenberg15@hotmail.com

  18. Camilla

    Ej hvor er den smart!
    Den ville passe så fint ind hjemme hos mig

  19. Signe Nielsen

    Signe Buch Nielsen

    signebn@hotmail.dk

  20. Katrine Burmester

    Shit det er dælme smart! – jeg leder altid hele sengen rundt for at finde min mobil, når den ringer om morgenen! Og endnu mere smart, det du skriver med, at man kan bruge den til ipad’en i køkkenet, når man laver mad! Jeg krydser fingre for, at jeg bliver den heldige! 😉

  21. Cille

    Cille Bergquist
    csb14@live.dk

  22. Emma Larsen

    Emma Larsen
    Rasemmamus@gmail.com

  23. Camilla M. Hansen

    Must have!

  24. Camilla M. Hansen

    Fik sendt den første besked afsted lidt for hurtigt. Camilla hansen
    Allimac03@hotmail.com

  25. Cecilie

    Virkelig lækkert inventar! Håber jeg er den heldige vinder 🙂

  26. Charlotte

    Årh gud.. min telefon ligger så tit på gulvet om morgen når jeg vågner. Kan jo ikke høre mit vækkeur når mobilen ligger så langt væk! Haha det ville være dejligt at kunne høre den for en gang skyld uden nogen chance for den en dag går i stykker! Charlotte Larsen
    Charlotte.t.d@live.dk 🙂

  27. Zenia

    Zenia Bech Pedersen
    Zenia2702@gmail.com

  28. Rikke Gram

    årh kunne være rigtig fed at få sådan en

  29. Michelle

    Michelle Ærenlund
    Chelleae@hotmail.com

  30. Mette V.

    Super fed opfindelse. Lige hvad jeg kunne bruge ved siden af min seng. Jeg bruger nemlig også mobilen som vækkeur

  31. Mette Karlskov

    Mette Karlskov Jensen

    mettekarlskov@live.dk

  32. Julia Wolf

    Julia Wolf
    mulle126@hotmail.com

  33. Truc//petittruc1981

    Den ser smart ud. Men må vise magneten bag tlf? Håber ikke den er for stor og grim 😉

  34. Malene

    Årh månedens must have!! Den ville jeg elske at vinde!
    Malene Boutrup
    maleneboutrup@hotmail.com

  35. Bolette

    Bolette
    Boletteboutrup@hotmail.com

    I WANT THAT SO BAD!!

  36. Laura Louise Meistrup Hansen

    Aw, alt alt for smart!

    Laura Meistrup
    laura220297@hotmail.com

  37. Valbona Sinani
    Valbona_5577@hotmail.com

    Done! 🙂

  38. Hvor er det smart!

    Kathrine johansen
    lillekathriine@hotmail.com

  39. Min telefon ligger, ligesom din, under hovedpuden. Men jeg skal da helt klart have fat i sådan et smart ophæng. Har liket begge sider 😉
    Og lækker blog!

  40. Julie

    Helt klart en smart og mere sikker løsning end at have den ligge i sengen (man har jo hørt vandrehistorier :O).
    Kæmpe fan.
    Julie Mortensen
    Julievkm@yahoo.dk

  41. Rikke Sandhøj

    Ville ELSKE at ha’ en ved seng som dig, så smider jeg ikke over kanten om natten 😉

    Rikke Sandhøj Christensen
    rikkesand91@gmail.com

  42. Malene

    Cool! Er vild med den! 😀
    Malene Thomsen
    malene_molly@hotmail.com

  43. Nanna

    Jeg er fan!
    Nanna Schmidt Thode
    nanna_thode@hotmail.com

  44. Kathrine

  45. Cecilie

    Hvor er det en super-nice opfindelse. Ganske sikker på, at mange ville blive super-duper glade for sådan én. Jeg kunne søreme godt bruge en, da jeg er yderst overbevist om, at min telefon stille hen af vejen, finder det upassende, at blive ved at “ligge i ske” med mig – i bund og grund er det jo heller ikke sundt for hverken den eller jeg, ha, ha.
    Cecilie B. Nielsen
    ceciliebojesen@live.de

  46. Mette Vittrup

    Mette Vittrup
    mettev11@live.dk

  47. Camilla

    fed (y)
    Camilla G. Kirkegaard
    camillagk@live.dk

  48. Stefan
    Nexiies@gmail.com

    Gadgets 4 life

  49. Rikke Nikolajsen

    Rikke Hornshøj Nikolajsen

    rikkenikolajsen@hotmail.com

  50. Frida Rogers

    Frida Rogers

    fri-dar@hotmail.com

  51. Tilde

    Tilde Jensen
    tildesj93@gmail.com

  52. EEj hvor er den cool !!

  53. Maiken Aasborg

    God dag til dig 🙂

  54. Michelle Rahbek

    Sådan! Den kunne være perfekt i køkkenet når jeg spiller musik og skal kigge på opskrifter.

  55. Mette Lorenzen

    Ej hvor lækkert!

  56. Josefine S.

    Pisse fedt!
    Håber håber!

    Josefine Steenberg
    Josefine.steenberg@hotmail.com

  57. Anne-Katrine

    Anne-Katrine Ledertoug
    anne_ledertoug@hotmail.com

  58. Lækker konkurrence 🙂

Skriv en kommentar